O firmie

Dlaczego my?

“Wielkie oczekiwania są kluczem do wszystkiego”

Sam Walton, założyciel i twórca potęgi sieci handlowej Wall-Mart

Co nas wyróżnia od konkurencji:

01

Jakość

Spełnienie wymogów jakościowych oraz satysfakcja Klientów są warunkiem koniecznym rozwoju i właściwego prosperowania firmy sprzątającej. ECO GLOBAL POLSKA  gwarantuje usługi porządkowe na najwyższym poziomie oparte na wieloletnim doświadczeniu branżowym oraz stałym poszerzaniu wiedzy praktycznej i teoretycznej naszego personelu. Na bieżąco monitorujemy jakość świadczonych przez nas usług.

02

Doświadczenie

Realizacja licznych zleceń szybko wzbogaciła nasz serwis sprzątający w niezbędne doświadczenie i umożliwiła poznanie oczekiwań Klientów. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom naszych partnerów podczas czynności sprzątających.

03

Ekologia

ECO GLOBAL POLSKA w zgodzie z przesłaniem swojej nazwy nastawiona jest na ekologiczne rozwiązania. Jako firma sprzątająca, chcemy promować ekologię i wspierać ochronę środowiska, dlatego też proponujemy do rozważenia dostarczanie przez nas ekologicznych środków czystości.

Dzięki temu ingerencja tradycyjnej chemii w Twoim biurze zostanie wyeliminowana, co zdecydowanie wpłynie na zdrowie wszystkich pracujących w nim osób.

Ofertę kierujemy do Firm, dla których duże znaczenie ma dbanie o środowisko naturalne.

04

Personel

Dynamiczny rozwój ECO GLOBAL POLSKA zawdzięczamy pełnemu zaangażowaniu ludziom, dla których praca to nie jedynie obowiązek, ale  również pasja, a zadowolenie Klientów motywuje i jest kołem napędowym do poszerzania swojej wiedzy praktycznej.

Personel sprzątający swoją pracę wykonuje ze szczególną starannością, zwracając uwagę nawet na najmniejsze detale.

05

Wygląd

Prezencja kadry pracowniczej serwisu sprzątającego jest jednym z kluczowych czynników wpływających na postrzeganie firmy. W trakcie wykonywania czynności sprzątających zapewniamy schludny wygląd naszego personelu oraz spersonalizowane ubranie robocze.

Nasz sprzęt i maszyny są naszą wizytówką, dlatego każde urządzenie oznakowane jest  firmowym  logotypem          ECO GLOBAL POLSKA.

06

Realizacja usług

Ludzie, technologia, wypracowane standardy i umiejętność elastycznego podejścia do Klienta to wszystko pozwala nam utrzymywać najwyższy poziom świadczenia usługi.

Mamy doświadczenie w sprzątaniu:

  • pomieszczeń biurowych,
  • lokali  handlowych i usługowych, 
  • placówek medycznych
  • obiektów gastronomicznych
  • instytucji edukacyjnych
  • ośrodków rekreacyjno – sportowych
  • obiektów mieszkaniowych
  • hal produkcyjnych i magazynów
  • parkingów i garaży
  • terenów zewnętrznych

Gwarantujemy wysoką jakość usług
w konkurencyjnych cenach

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Wyślij e-mail

biuro@ecoglobalpolska.pl

Zadzwoń

510 284 239

Wyślij e-mail

biuro@ecoglobalpolska.pl

Napisz do nas

Eco Global Polska Sp. z o.o.
ul. Wilcza 31/ 1A
00-544 Warszawa